DZL series biomass-fired steam boiler

PİSTONLU OTOMATİK KAT KALORİFERİ

G-DİAMOND

Sektördeki rakiplerimize ve helezonlu kazanlara oranla bakımı, arızası daha az olarak imalata alınmış G-Diamond Serisi Pistonlu Kazanımızın kullanılan katı yakıt seçimindeki özgürlüğü (pelet, fındık ve ceviz kömür) öne çıkartmaktadır. Katı yakıtın yanma odasına eksantrik mil ve piston sayesinde itilerek yakıtın kırılmadan potaya iletilmesini sağlar. Yakıtın potaya iletiminden sonra, pistonun kömür yolunu kapatması sağlanır ve bu sayede kömür deposuna (bunkere) ateşin yürümesi tamamen engellenmiş olur. Katı yakıtın veya taş, metal vb. Maddelerin piston önünde sıkışması durumunda dışarıdan herhangi bir müdahalede bulunmaksızın, piston ileri-geri hareket ederek sıkışmayı önler.

Sizler için özenle kullanıma sunulan pistonlu kazanlarımız; hem otomatik, hem manuel olarak (60mm’ye kadar) büyüklükteki ceviz kömürü bunkerde, manuel olarak sulu ızgrada odun vb. Yakıtları yakmak için tasarlanmıştır. Geniş yakıt haznesine (bunker) sahiptir. Kazanlarımız sertifikalı yüksek kaliteli st-37 ereğli a1 4mm kalınlığında kazan sacından üretilmektedir.

Sade ve anlaşılır dijital kontrol panelinden kazan sıcaklığı ve fan hız ayarını istediğiniz şekilde ayarlanabilir, çok fonksiyonlu bu kontrol paneli sayesinde haftalık yedi farklı programda kazanı çalıştırabilir ve tasarruf ile konforu bir arada yaşayabilirsiniz. Güçlü, sessiz ve tasarruflu çift aktarmalı dişli redüktör sayesinde kazan güvenli çalışma sağlar.

Otomatik ateşleme sistemi ile yakıtın ilk tutuşturulma işlemini otomatik olarak gerçekleştirmeye yarayan sistemdir. Bu sistemde tutuşturucu maddelere ihtiyaç duyulmadan rahat ve güvenli bir şekilde ateşleme sağlanır.

KALORİFER KAZAN SIZDIRMAZILIĞI İÇİN 3 YIL, KAZANIN VERİMLİ ÇALIŞMASI İÇİN DİĞER PARÇALAR 2 YIL GARANTİLİDİR.

SERTİFİKALI ST-37 YÜKSEK KALİTELİ EREĞLİ A1 SACINDAN İMAL EDİLMEKTEDİR.

3 GEÇİŞLİ PLAKALI ALEV KIRICI KANALLARI İLE %90 VERİM.

SERTİFİKALI ST-37 YÜKSEK KALİTELİ EREĞLİ A1 SACINDAN İMAL EDİLMEKTEDİR.

YÜKSEK DİRENÇLİ PİSTON MEKANİZMASI.

OTOMATİK İLERİ-GERİ ÖZELLİĞİ.

SIKIŞMA ANINDA OTOMATİK GERİ DÖNÜŞ DESTEĞİ.

ENERJİ DOSTU ELEKTRİK TASARRUFU.

OTOMATİK TUTUŞTURMA ÖZELLİĞİ.

GELİŞMİŞ VE ÇOK FONKSİYONLU DİJİTAL KONTROL PANELİ.

GÜÇLÜ YALITIM, ESTETİK DİZAYN.

PROGLAMLANABİLİR 7 FARKLI ZAMAN MOD AYARI.

DİMMER AYARLI VE KLEPELİ SALYANGOZ FAN.

TÜM İRİ YAKITLARIN YANABİLDİĞİ SULU IZGARA SİSTEMİ.

YAKIT BİTTİ ALARMI VE OTOMATİK POMPA DURDURMA.

ÇİFT AKTARMALI REDÜKTÖR.

Hemen İletişime Geçin Ücretsiz Yardımcı Olalım