Isı Pompaları

Isı Pompası

   

  Daikin Altherma R32 Soğutucu Akışkanlı Isı Pompası

  -28 oC dış hava sıcaklığına kadar ısıtma yapabiliyor. Böylece -27 oC den + 3 oC ye kadar uzanan geniş bir ısıtma dizayn sıcaklık aralığına sahip olan ülkemizin her noktasında yüksek kapasite ve verimlilikte ısıtma çözümü sunabiliyor.

   

  Duvar tipi iç ünite

  Beyaz ve gümüş grisi 2 fark renk opsiyonuna sahip yeni nesil yer tipi iç üniteler 180 ve 230 litre 2 farklı paslanmaz çelik boylere sahip. 600 x 600 mm taban alanı ile az yer kaplayarak alandan tasarruf edilmesini sağlıyor.

   

  Duvar tipi iç ünite boyler

  Duvar tipi iç ünitelerin yanı sıra yeni model 150, 180, 200, 250 ve 300 litre olmak üzere 5 farklı kapasitedeki paslanmaz çelik boyler tankları ile birlikte kullanılabiliyor. Boyler’lerle birlikte 3 kW elektrikli ısıtıcı da ürünle beraber standart olarak geliyor.

   

   

   

  Isı Pompası

  Dış havadaki doğal ısıyı yerden ısıtma, radyatör ve fancoil sistemleri ile yaşam alanlarına aktaran hava kaynaklı ısı pompaları, ısınma ihtiyacının yanı sıra sıcak su kullanımı ihtiyacını da karşılıyor.

   

  İç üniteler

  Daikin Altherma tüm bunların yanı sıra opsiyonel bir seçenek olarak sıcak yaz günlerinde soğutma imkanı da sağlıyor.

   

  iç üniteler

  Hava kaynaklı ısı pompaları konusunda inovatif ürünlerle pazara yön veren Daikin, en iyi sezonsal verimlilik değerlerine, yerden tasarruflu entegre dizaynı ve kullanım kolaylığı sağlayan

Ücretsiz Keşif ve 7/24 Servis Desteği

Hemen İletişime Geçin Ücretsiz Yardımcı Olalım