DAIKIN Klimalar

Klimalar

   

  Sensira 12000 BTU/h, Inverter Klima R32

  Ferahlatıcı bir yenilik. Daikin’in enerji tasarrufu ve yüksek konfor sunan yeni nesil kliması, Çok tasarruflu: Soğutmada A++ sınıfına varan sezonsal verimlilik değerleri, Uzaktan kontrol edilebilir, Çok sessiz: 20 dBA‘ya kadar sessiz çalışma

   

  Emura 18000 BTU/h A++, Inverter Klima R32

  Teknoloji ve estetiği mükemmel dengede buluşturan bol ödüllü tasarım. Şık, kavisli bir siluet ile akıllı bir teknoloji sunan yeni nesil klima Emura, modern mekanlar için sofistike bir çözüm sunarken, estetik ve işlevselliği bir araya getiriyor.

   

  Shira Plus 12000 BTU/h A+++, Inverter Klima R32

  Daikin’in eşsiz özelliklerini barındıran ileri teknoloji kliması. Akıllı göz özelliği ile odaya girdiğinizi algılayarak çalışmaya başlar, üstün hava temizleme teknolojisi Flash Streamer ile havanızı temizler ve A+++ seviyesinde tasarrufludur. Shira + bir klimadan fazlasını sunar.

   

   

   

  Ururu Sarara 12000 BTU/h A+++, Inverter Klima R32

  Nem verme, nem alma, havalandırma ve hava temizleme özelliklerinin eşsiz kombinasyonu. Daikin kalitesi ve güvenilirliğini üstün konfor ve verimlilik ile bir araya getirir. Ödüllü tasarımı, üst düzey enerji verimliliği, yüksek performansını ve dayanıklılığını artıran özellikleri ile Ururu Sarara iç mekan konforunda ulaşılabilecek son noktayı sunar.

   

  Daikin Shira Eco ++ 22000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

  Nem verme, nem alma, havalandırma ve hava temizleme özelliklerinin eşsiz kombinasyonu. Daikin kalitesi ve güvenilirliğini üstün konfor ve verimlilik ile bir araya getirir. Üst düzey enerji verimliliği, yüksek performansını ve dayanıklılığını artıran özellikleri ile Ururu Sarara iç mekan konforunda ulaşılabilecek son noktayı sunar.

   

  Sensira 9000 BTU/h FTXF25A/B/C Inverter Klima R32

  Daikin’in enerji tasarrufu ve yüksek konfor sunan yeni nesil kliması, Çok tasarruflu: Soğutmada A++ sınıfına varan sezonsal verimlilik değerleri, Çok sessiz: 20 dBA‘ya kadar sessiz çalışma

   

   

   

   

   

  Perfera 18000 BTU/h FVXM50A Yer Tipi R32 Inverter Split Klima

  Soğutma Isıtma Geçişi, Başlangıçta odadaki sıcaklık seviyesine göre soğutma yada ısıtma modunu otomatik olarak seçer. Otomatik Fan Hızı, Ayarlanan sıcaklığın elde edilmesi veya korunması için gerekli fan devrini otomatik seçer. 20 dk içerisinde odayı hızlı bir şekilde ısıtır veya soğutur.

   

  Perfera 12000 BTU/h FVXM35A Yer Tipi R32 Inverter Split Klima

  Soğutma Isıtma Geçişi, Başlangıçta odadaki sıcaklık seviyesine göre soğutma yada ısıtma modunu otomatik olarak seçer. Otomatik Fan Hızı, Ayarlanan sıcaklığın elde edilmesi veya korunması için gerekli fan devrini otomatik seçer. 20 dk içerisinde odayı hızlı bir şekilde ısıtır veya soğutur.

   

  Sensira 24000 BTU/h A FTXF71A Inverter Klima R32

  Daikin’in enerji tasarrufu ve yüksek konfor sunan yeni nesil kliması Çok tasarruflu: Soğutmada A++ sınıfına varan sezonsal verimlilik değerleri Uzaktan kontrol edilebilir(opsiyonel): Nerede olursanız olun klimanızı Daikin uygulamasıyla internet üzerinden kontrol edebilirsiniz. Çok sessiz: 20 dBA‘ya kadar sessiz çalışma

Ücretsiz Keşif ve 7/24 Servis Desteği

Hemen İletişime Geçin Ücretsiz Yardımcı Olalım