DZL series biomass-fired steam boiler

KOVALI KUZİNELİ KAT KALORİFERİ

G-SİLVER KV

Izgaralı kuzineli kat kaloriferi modelimize alternatif olarak üretilen, genel olarak kömür yakmayı amaçlayan modelimizin en büyük özelliği, kovalı olması ve ortamı kirletmemesidir. Uzun yıllar boyunca ülkemizde kullanılan kuzineli soba, bulunduğu ortamı ısıtırken, bu serimiz hem bulunduğu ortamı hem de petek yardımı ile bütün odaları ısıtır.

Daire içerisine (mutfak, salon, oturma odası) vb. Kurulumu yapılıp diğer kazanlara göre yakıt maliyeti düşük, kullanımı kolay bir üründür.

Kazanlarımız sertifikalı yüksek kaliteli st-37 4mm kalınlığında ereğli a1 kazan sacından üretilen, paket sistem olarak; pompa, genleşme tankı, ayarlanabilir mekanik sıcaklık termostatı ile birlikte satışa sunduğumuz kuzineli kalorifer sobasının, üst tabla ve fırın bölümünde yemek pişirebilir. Kovanın kapağa yerleştirilmesi sayesinde kova değişimi rahatlıkla yapılabilir.

Evin tüm odalarını ısıtan ve mekanik termostat sayesinde su sıcaklığını otomatik olarak ayarlayan kuzineli kalorifer sobasında soba su sıcaklığı 35°’nin üzerine çıktığı zaman pompa, otomatik devreye girer. Açık genleşme tankı ile emniyetli olarak çalışır.

KALORİFER KAZAN SIZDIRMAZILIĞI İÇİN 3 YIL, KAZANIN VERİMLİ ÇALIŞMASI İÇİN DİĞER PARÇALAR 2 YIL GARANTİLİDİR.

SERTİFİKALI ST-37 YÜKSEK KALİTELİ EREĞLİ A1 SACINDAN İMAL EDİLMEKTEDİR.

KOVALI KUZİNELİ KAT KALORİFERİ.

PASLANMAZ ÇELİK KOVA.

SULU SİSTEM KALORİFER SOBASI.

LEZZETLİ PİŞİRME.

OTOMATİK POMPA AÇMA-KAPAMA.

ESTETİK DİZAYN.

TEMİZLİĞİ BASİT YILDA SADECE 4-5 DEFA TEMİZLENMESİ YETERLİDİR.

ENERJİ DOSTU, ELEKTRİK TASARRUFU.

AÇIK GENLEŞME TANKI.

SICAKLIK KONTROLLÜ, MEKANİK TERMOSTAT.

Hemen İletişime Geçin Ücretsiz Yardımcı Olalım