DZL series biomass-fired steam boiler

KOVALI KAT KALORİFERİ

G-ECOMİN

Küçük konutlar için tasarlanan G-Ecomin kovalı kat kaloriferi serimiz, kazan dairesi ve ekstra kalorifer bacasına ihtiyaç duyulmadan (banyo, kiler, bodrum ve mutfağa) kurulumu yapılabilen, büyük hacimli kazan ihtiyacını ortadan kaldıran, yakıtı az ve kurulum maliyeti oldukça düşük bir üründür.

Daire içerisine (mutfak, salon, oturma odası) vb. Kurulumu yapılıp diğer kazanlara göre yakıt maliyeti düşük, kullanımı kolay bir üründür.

Manuel kat kaloriferi özelliklerini taşıyan kovalı kat kaloriferi, 10 mtül petek veya 120 m² alanı rahatlıkla ısıtabilir. Kovalı olması sebebi ile manuel kazana oranla daha rahat kullanım sağlar. Fan sayesinde kova içerisindeki kömürün tamamen yanması gerçekleşir. Fan termostatı ile kömür kontrollü bir şekilde yanar ve yakıt tasarrufu elde edilir. Limit termostat ile kovadaki yakıt bittiği zaman pompa ve fan otomatik olarak durur ve böylelikle elektrik tasarrufu da sağlanır.

Kazanlarımız sertifikalı yüksek kaliteli st-37 4mm kalınlığında ereğli a1 kazan sacından üretilmektedir. Paket sistem olarak; pompa, genleşme tankı ile birlikte satışa sunulmuştur. Bu seriye özel, bacaya monte edilen baca boyleri ile bacadan çıkan ısı kaybını sıcak suya dönüştürerek, evin sıcak su ihtiyacı karşılanabilir. Krom nikelden imal edilen uzun ömürlü kova ile yüksek kalorili ithal kömürleri de yakabilir ve bu sayede kovadaki kömürün tükenme süresini uzatabilirsiniz.

KALORİFER KAZAN SIZDIRMAZILIĞI İÇİN 3 YIL, KAZANIN VERİMLİ ÇALIŞMASI İÇİN DİĞER PARÇALAR 2 YIL GARANTİLİDİR.

SERTİFİKALI ST-37 YÜKSEK KALİTELİ EREĞLİ A1 SACINDAN İMAL EDİLMEKTEDİR.

3 GEÇİŞLİ PLAKALI ALEV KIRICI KANALLARI İLE %90 VERİM.

10 Mtül PETEK ISITMA KAPASİTESİ.

KOVALI KAT KALORİFERİ.

PASLANMAZ ÇELİK KOVA.

MEKANİK KONTROL PANELİ.

KLEPELİ SALYANGOZ FAN.

BACA BOYLERİ (opsiyonel)

GÜÇLÜ YALITIM, ESTETİK DİZAYN.

AÇIK GENLEŞME TANKI.

ENERJİ DOSTU, ELEKTRİK TASARRUFU.

OTOMATİK POMPA AÇMA-KAPAMA.

TEMİZLİĞİ BASİT YILDA SADECE 4-5 DEFA TEMİZLENMESİ YETERLİDİR.

Hemen İletişime Geçin Ücretsiz Yardımcı Olalım